O stowarzyszeniu

Stowarzyszenie „Kraśnik Biega” powstało z racji podobnego postrzegania i podejścia do biegania kilkunastu osób. Członkami stowarzyszenia są zarówno byli biegacze Stali Kraśnik, osoby uprawiające w przeszłości inne dyscypliny sportu jak i osoby nie mające do tej pory nic wspólnego ze sportem.

Naszym celem jest propagowanie tej pięknej dyscypliny sportu wśród wszystkich mieszkańców miasta Kraśnika i okolic. Niezależnie od wieku i predyspozycji zapraszamy każdego, kto chce się zmierzyć ze swoimi słabościami i poprawić swoje samopoczucie na trasie biegowej.
W naszych planach jest organizacja pikników rodzinnych połączonych z zabawami biegowymi dla najmłodszych, aktywowanie biegowe jak największej ilości chłopców i dziewcząt w szkołach z całego powiatu kraśnickiego oraz organizowanie biegów po pięknych terenach leśnych i ulicach regionu.

Do swojego grona przyjmiemy wszystkich chętnych niezależnie od wieku. Zaopiekujemy się każdą osobą, która zechce spróbować swoich możliwości w bieganiu, oferujemy pomoc merytoryczną, logistyczną i wspaniałe towarzystwo 🙂